DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop Tasarım hakkında…

Merhaba arkadaşlar 

Prestashop sistemini yeni kullanmaya başladım az çok css bilgim var ama hazır bir sistem olduğundan dolayı çok karıştırmak istemiyorum. Size sormak istediğim bir kaç soru var.

1.) Şimdi kendi sitemin ana sayfasını düzenlemek istiyorum. Canlı pozisyonda yer değişikliği kısıtlı olarak yapılabiliyor yapmak istediğim değişikler ise fakrlı ekte koyduğum gibi düzenleme nasıl yapabilirim acaba? Hem bir çok insanda bu konuda faydalanmış olur.

2.) Hosting alacağım ama sanırım Prestashop uyumlu olması önemli bir etken çünkü çok insan “yavaşlıktan” dolayı şikayet ediyor. www.ihs.com‘daki hostingler uyumlumudur acaba? Bu benim için çok önemli ona göre satın alacağım. Değilse tavsiye edeceğiniz hangisi natro, isimtescil harici demişler konularda genelde ama net birşey söylerseniz çok sevinirim.

3.) Font değiştirme ile ilgili neredeyse hiç bilgi yok. Sadece bir konu açılmış oda CSS’den çok iyi anlayanlar için. Ben istediğim Türkçe karakter destekleyen fontu nasıl entegre edebilirim siteye? Bunun görselli bir anlatımı olsa çok güzel olur. Eğer ben yapabilirsem bende görsel veya video ile gösterebilirim.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler…