DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Firmamız; e-ticaret sektöründe hizmet sunmak için 2009 yılında PrestaEticaret olarak İzmir’de kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren bireysel ve kurumsal tüm müşterilerin memnuniyetine önem vermiş, güvenli ve hızlı çözümler üretmiştir.

2009 yılı son çeyreğinde hizmet halkasını genişleterek sektör firmalarına internet danışmanlık hizmeti de vermeye başlamıştır. Bu alanda hizmet politikasını daima müşteri odaklı tutarak ihtiyaca en uygun çözümü sağlamayı hedeflemiş ve başarmıştır.

Diğer e-ticaret ve danışmanlık şirketlerinden farklı olarak zamana dayalı bilgi ve tecrübesini müşterileriyle paylaşarak, hizmet standartlarını zirvede tutmayı ilke edinmiş bir oluşumdur.

Hizmetlerimizden faydalanın prestijinizi ve satışlarınızı arttırın.

180000+ Canlı Destek İleşimi

1800+ Teknik Destek Hizmeti

1200+ Sanal Pos ve Xml Kurulumu

Hizmetlerimiz

site-img33

 

Anahtar Teslim E-ticaret Sitesi

Anahtar teslim e-ticaret paketimiz daha önce web site veya e-ticaret tecrübesi olmayan, kişi ve kurumlar için hazırlanmıştır. Teknik destek ekibimiz sitenizde oluşabilecek sorunlara anında müdahale ederek, sürekli aktif tutacak ve tüm sistemin kullanımını size öğreterek, kişi ve kurumlara bağlı kalmadan e-ticaret yapmanızı sağlayacaktır.

site-img32

 

E-ticaret’e Başlarken?

Prestashop eticaret sitesi yaptırmak isteyen kişi, kurum ve kuruluşlar şablon ve içerik olarak ne istediklerini bilmekte fakat e-ticaret’e başlarken neler ile karşı karşıya kalacaklarını tam olarak bilmemektedirler, Presta Eticaret ekibi olarak e-ticarete başlamadan kafanızda oluşan tüm sorularınızı yanıtlıyor, tüm tecrübemizi sizinle paylaşıyoruz

Markalarımız

prestaeticaret marka patent

Prestashop marka patent

Daima yenilikçi ve Daima güvenilir

Hızlı Ticket Destek
Şablon Tasarım Geliştirme
Sunucu/Hosting Hizmeti
Modül Kurulum Geliştirme
7/24 Destek Hizmeti
Ücretsiz Güncelleme
WhatsApp Destek Hattı