DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop Sitenin Google Görünme Şekli

Merhaba arkadaşlar 
benim aklıma takılan bir konu var mesela google da hepsiburada diye arattığımızda çıkan sayfada o sitenin görünürlüğü gayet düzenli kategorileri ana sayfa açıklamaları hatta site içi araması bile görünüyor lakin kendi sitemi arattığımda düz yazı ile linkler hesabım toggle navigasyon v.s acaip itici kelimeler çıkıyor ben sitemi hepsiburada şeklinde nasıl gösterebilirim google da?

2 thoughts on “Prestashop Sitenin Google Görünme Şekli

  1. Şahin YILDIZ - 29 Mart 2017 at 02:57

    Merhaba sizde hepsiburada gibi büyük bir site olun inanın sizde görünürsünüz  :)  şaka bir tarafa bu işlemi arama motorları site hit’i ve link sayınıza göre değerlendir, kısaca bu işlemin ekstra bir metodu yoktur.

    Cevap
  2. ramco_89 - 29 Mart 2017 at 02:57

    arama bölümü olayını anladım çokta önemli bir konu değil yanlız benim için önemli olan resimdede görüldüğü gibi google arama sonucu olarak sitenizin görünürlük şekli başlıklar başlıklar altındaki açıklamalar bunlardamı otomatik olarak google trafından düzenlenmekte yoksa yapmamız gereken ekstra bir durum varmı? prestashop seo&url sekmesi altındaki verileri kullanmakta suan yetersiz bilgideyim yardımcı olursanız sevinirim prestashopu yeni kullanmaya başladım.

    Cevap

Cevap bırakın

PrestaShop Türkiye WhatsApp Grubu