DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop Prestashop Hook kullanmak Tab dışında ürünleri listeletmek

Selam, ben prestashop’a bir tema giydiriyorum. product-list.tpl içerisinden geliyor. Fakat Hook ile olduğu için üstünde bir döngü var. Buna ulaşabilirsem verileri tektek getirteceğim. Ancak bu dosyanın yerini bilmiyorum. Hookları ProductController içiresinde izler buldum. Ancak hiç yeterli değil.
HOOK_PRODUCT_TAB
displayProductTab
HOOK_PRODUCT_CONTENT
displayProductContent
Şu dosyalara ulaşmam lazım. Aslında foreach ‘in döndürdüğü değeri bilmem yeterli. index.tpl içerisinde şu şeklde kullanılıyor. Sanırım mimari biraz farklı ve smarty kullanıyor.
{$HOOK_HOME_TAB_CONTENT}
Dosyanın yerini bulamadım. 
Bu bir tab modülü ben t

2.soru
Gerçi dün ftp üzerinde çalışırken pc yi kapattım. Dosyalar ide de açık olmasına rağmen bu sabah baktığımda 404 sayfasına yönlendiğini gördüm sebebi hakkında fikri olan var mı? Toplamdan iki soru mvar. :) 
Umarım yardımcı olursunuz.

.htacces dosyası görmedim hiç ne etkileyefceğini depek bilmiyorum. Anasayfaya yönlenmesini etkileyen şeyi. Bu arada 404.sayfasına direk link olarak gitmiyor url değişmiyor ama içerik 404.ab kullanmak yerine hepsini anasayfaya yazdırmak istiyorum.

One thought on “Prestashop Prestashop Hook kullanmak Tab dışında ürünleri listeletmek

 1. SedatKar - 30 Mart 2017 at 00:01

  Selamlar,

  soruların karışık biraz detaylı yazarsan yardımcı olabiliriz.

  hook konusuna gelince bütün hook lara birkaç modül ve prestashop çekirdek dosyarı müdahale edebilir. her hook ‘un içinde yer alan değişkenleri bulmak için farklı modullerin kodlarına bakman gerekebilir .

  prestashop ‘u prestashop yapan aslında bu hook mevzudur bir hook ‘un içini sadece bir modul veya bir kod satırı değil birden fazla modul enteger edebilir.

  http://doc.prestasho…/Managing Hooks

  404 sayfasına yönlendirmeye gelince

  dosya yazma izinleri , .htaccess dosyasının yenilenemesi gibi birçok farktör etki edebilir.

  Cevap

Cevap bırakın

PrestaShop Türkiye WhatsApp Grubu