DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop Presta Shopun Ticaret Şeklinden Farklı Bir Site Oldu

Beyler Ticaret Sitesinden çok indirme sitesi olarak kullanıyorum site: www. scriptsdownload. org (Boşluğu doldur yasak olabilir diye böyle yaptım)

Herşey güzel fakat Bir Kaç yardıma ihtiyacım var sadece Fiyat ve Sepeti kaldırılabiliyor o Konuda Sorun yok Saoğlsun arkadaş yapıp paylaşmış şuan kaldırmadım. Yanlız Sadece Ürün İzle Butonu Gözüküyor dosyaya tıklandığında Oraya bir Download Butonu koymam lazım fakat nasıl yapılır hiç bir fikrim yok bana bu konuda yardımcı olucak var ise lütfen yardımlarını esirgemesin site ücretsiz farklı ve kaliteli tarzda script paylaşım sitesidir. o Yüzden ücretsiz yardım edicek biri arıyorum

4 thoughts on “Prestashop Presta Shopun Ticaret Şeklinden Farklı Bir Site Oldu

 1. Hertelden.org - 29 Mart 2017 at 23:41

  İngilizce Formunda Şunu yazmış bunu nasıl yapabilirim.

  I’m not sure whether this is what you want, but you can make files available for download for free off your site without logging in by going to Catalog > Attachments and uploading your files as attachments. You can then go to the “7. Attachments” tab of the product editor and add the appropriate attachment to the product. A “Download” tab will then appear on the product page allowing anyone to download the file.

  Cevap
 2. Hertelden.org - 29 Mart 2017 at 23:41

  Hallettim beyler Download Olayını farklı bir yolla çözdüm hiç bir modül yüklemeden. İsteyen var ise yazabilirim

  Cevap
 3. AKBALCI - 29 Mart 2017 at 23:41

  buraya yazarsan herkes bilgilensin hocam

  Cevap
 4. alexander_the_great - 29 Mart 2017 at 23:41

  MErhaba.
  Açıklama Yokmu??

  Cevap

Cevap bırakın

PrestaShop Türkiye WhatsApp Grubu