DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop Önemli Uyarı

Herkese Merhaba;
Prestashop 1.4 versiyonuyla birlikte herkes yine aynı sorunlardan bahsetmeye başladı. Çünkü herkes yine abuk yerlerden editlenmiş prestashop dağırtımları indirip kuruyor. Lütfen herkes prestashop un orjinal sitesinden (BURADAN) indirip kursun.
Prestashop Resmi Dağıtımları Türkçe sürüm olarak yayınlanmaz. Lütfen başka yerden dosya indirmeyiniz.

Bu hafta kurulum yapamayan 9 yeni kullanıcı ile tanıştım. Kurulum adımlarını dahi geçemediği için bizden destek istediler. 3 tanesi prestashop u bırakıp ücretli sistem kullanmaya başladı. Diğerlerine orjinal sürüm yükledik.

İndirdikleri sürümde 3 parti bir sürü modül ve 20 den fazla link yerleştirilmiş. kodlarla oynarken sağını solunu bozmuşlar. Yani ufak tefek şeylerin peşinde koşan çoluk çocuk takımı yüzünden insanlar Prestashop dan vazgeçiyorlar.
Aşağıda editlenmiş bir kod var.

<ul id="footer">    <li><a href="http://www.presta-tr.com/forum.html" title="Forum"><?php echo lang('Official forum'); ?></a> | </li>    <li><a href="http://www.presta-tr.com" title="PrestaShop TR">presta-tr.com</a> | </li>    <li><a href="http://presta-tr.com/hakkimizda/iletisim.html" title="<?php echo lang('Contact us'); ?>"><?php echo lang('Contact us'); ?></a> |

Bu da ön sayfaların footer bölümü

<li class="item"><a href="http://www.presta-tr.com" title="{l s='Presta-TR' mod='blockcms'}">{l s='Turkcelestiren - PrestaShop Turkiye' mod='blockcms'}</a></li>

(Nasıl Türkçeleştirmişse artık. Yüzde 90 benim çevirim)

Bunu yapan arkadaş üstelik bu forumda yöneticiydi. Buradan aldık ama kendi sitesinden devam ediyor. Sadece o değil birkaç kişi daha bunu yapıyor. Gizli reklam AFL lisansının dağıtım koşullarına aykırı bir haksız fiildir.

PrestaShop Türkiye WhatsApp Grubu