DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop ESKI SITEMIN YEDEĞI ŞIMDI ÇALIŞMIYOR

arkadaşlar eski sitemin son yedeğini ftp den indirerek almıştım ve rarlayıp saklamıştım şimdi farklı bir alan adı altında ftp ye yüklüyorum fakat eski üyeler vs siteye yaaptıgım güncellememler gözükmüyor modüllerim vs hiçbirşey yok config dosyalarını tabki yeni alan adına göre ayarladım acaba unuttuğum birşey mi var?

birde ps_configuration tablosunda SHOP_URL olacaktı orayıde güncelleyip bilgi verirmisiniz?


ps_configuration tablosu hangi klasör içinde arkadaşlar?Bana daha iyi yardımcı olmanız için durumumu daha ayrıntılı özetiyle yazıyorum..

1 eski sitem,2 yenisitem ,3 dosylar aynı (fakat alan adı farklı) bu durumda 1 yani eski sitemdeki dosylarımı (170mb lık) saklamıştım(hazırr kurulumu yapılmış kullanmakta olduğum mağazam idi) şimdi eskiden kullandığımız mağazamn ftp de ki yedeği elimde mevcut yeni alan adıma bunu nasıl senkronize edip hangi ayarları yapmalıyımki hiç kurulum yapmadan direk ftp ye attığım gibi çalışşsın..İlk başta aklımda gelen ayarlar configdeki database kullanıcı adı ve şifre idi yani settings.php dosyasını düzenledim fakat eski üyelerime ve bilgilerimie en az 1000 den fazla ürünüm vardı onlara ulaşamıyorum..acil yardımlarınızı beklyorum.. sizden ricam bir dosya belirttiğinizde karşı taraf bunu blmior olabilir dosyaının yerinide yazarsanız yardım alacak kişide boşuna vakit kaybetmemiş olur.. teşekkürler. herkese kolay gelsin..

Arkadaşlar sabah 10 dan beri uğraşıyorum ve Yardımcı olacak arkadaşlar için son gelişmeleri yazayım dedim şimdi elmdeki yedeği (httpdocs) kompşe ftp ye attım ve siteadı/adminxx yazarak girdim fakat admin paneline eski sitemin(alan adınının) maili ile giriş yaptığım için şu anda admin paneline erişemiyorum..şifre unuttum kısmı girdiğim hiçbir maili tanımıyor..bu mailler nerede saklanır o maiillerin saklandığı yerdeki eski mailin yerine yeni mailimi yazssam admin panelime erişebilirmiyim ..teşekkürler.. bana ücreti karşılığı sadece eski yedeklerimi akitif edebilirim diyen birisi varsa arasın ücreti mukabili yardım almak istiyorum 05067835119 yardımcı olacak arkadaşlar izmir civrında ise buluşabiliriz..