DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop En iyi sunucu yapılandırması nedir

Merhaba, sitem için sunucu kurdum. Sunucu  kısaca 16 çekirdek 32 gb ram 360 gb ssd disk ( 180 gb main 180 gb mysql ) raid yapılandırması yapılmış ve 4 cpu litespeed lisansı aldım ancak sitenin tepki süresi çok geç cevap veriyor. 

Bir Prestashop sunucu için en iyi yapılandırma ve en hızlı sonucu verecek yapılandırma nedir ? Eğer sunucu değil ara yazılımlar ile olacaksa onun adını da verseniz olur. Prestashop un modül sattığı yerde cache manager var aldım bi işe yaramadı hatta kendileri de test etti para iadesi yapacaklar En özet hali tıklayınca açılsın isteyenlerdenim. 

Cdn kullanamıyorum çünkü EV tipi sertifikam var. Cdn kurdum EV sertifikam hata veriyor CDN de. Cdn dışındaki sunucu konfigirasyon öneriniz ve modğl önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

** Ayrıca adam gibi destek veren sanal pos modülü yazan bir firmada arıyorum. Daha önce satın aldığım firma ADAM gibi destek vermediği için daha kaliteli ve yok o temadan yok bu şundan bundan demeyecek firma arıyorum. Modülü alacam 2 sitem için kurulumunu yapacak temaya göre uyarlayacak adam  gibi teslim edecek ve sonrası için destek verecek firma arıyorum.