DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop Download Ürünleri – [ÇÖZÜLDÜ]

Merhabalar. Yine bir sorum var acaba yardımcı olabilirmisiniz ? Siteme download edilebilir ürünler eklemek istiyorum daha doğrusu yaptım bugün ama istediğim gibi olmuyor yani, ille de kayıt olup sipariş verip ürün satın alıp mailine link gelsin istemiyorum normal protokol böyle. Scripts Download’ın sahibi buralardaysa belki o yardımcı olur ama o yoksa o sitesinde bir sistem yapmış incele kısmının hemen üstünde download butonu var nasıl ve ne şekilde yaparız kullanıcılar üye olmadan indirseler ? Cevap bekliyorum çok teşekkürler.

4 thoughts on “Prestashop Download Ürünleri – [ÇÖZÜLDÜ]

 1. bera_ramazan - 29 Mart 2017 at 23:42

  eklediğin dowload resmine link ver …

  Cevap
 2. FK Designer Bilişim Hizmetleri - 29 Mart 2017 at 23:42

  Valla ürünü açtım resim bölümünü kurcaladım ama yapamadım nasıl yapabiliriz acaba ? Bu arada ilgilendiğiniz için çok teşekkürler sık sık yardımıma koşuyorsunuz :)

  Cevap
 3. bera_ramazan - 29 Mart 2017 at 23:42

  Ürün eklerken açıklamanın yazıldığı yerde çeşitli iconlar var onlarda birinde resimi andıran bir icon var. Onu tıkla açılan yarde atıyorum http://www.seninsiten.com/abc.png diye resim linki ver ve resim ekledikten sonra resmi tıkla yukardaki iconlardan zincire benzeri seç açılan pencerede linkver ve kaydet. Hepsi bu

  Cevap
 4. FK Designer Bilişim Hizmetleri - 29 Mart 2017 at 23:42

  Çok teşekkürler, gerçekten tam istediğim gibi oldu şimdi :) Sağolun :)

  Cevap

Cevap bırakın

PrestaShop Türkiye WhatsApp Grubu