DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop Dinamik Satış Sözleşmesi nasıl yaparız ?

sa.arkadaşlar

ben dinamik yani muşteriye göre isim adres vs otmatik olarak ayarlanacak satış sözleşmesi
yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim ? yardımcı olursanız memnun oluruz

örnek sözleşme :

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Madde 1) Taraflar

Satıcı: www.siteismi.com.tr adına fitma adı Ltd. Şti.
Adres: Molla Fenari sok. No: 40-42 Der Han Cağaloğlu İstanbul – Türkiye
Tel: +90 212 511 51 90
Fax: +90 212 511 47 76

E-Posta adresi: info@siteismi.com.tr

Tüketici:
Ad:
Adres:
Telefon:
E-Posta adresi:

Madde 2) Konu

İşbu sözleşme, www.siteismi.com.tr internet sitesinden aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünü sipariş veren Tüketici ile bu internet sitesinin sahibi olan Satıcı arasındaki karşılıklı hak ve yükümlülükleri 4822 Sayılı Kanun ile Değişik 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince düzenlenmiştir.

Madde 3) Ürün ve Sipariş Bilgileri

Ürünün adı:
Ürünün adeti:

Ürünün KDV dahil fiyatı:
 ?
Teslimat ulaşım fiyatı:
 ?
Ödeme Şekli: ?

Madde 4) Fatura ve Teslimat Bilgileri

Fatura Adresi:

Faturadaki Unvan:
Teslimat Adresi:

Teslim Edilecek Kişi:

Madde 5) Genel Şartlar

18 yaşından küçük kişiler www.siteismi.com.tr internet sitesinden alışveriş yapamazlar. Tüketici, bu sözleşmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, 18 yaşından büyük olduğunu teyid etmiş olur.

Satıcı, www.siteismi.com.tr internet sitesinde oluşabilecek dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir.

Satıcı, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Tüketici, www.siteismi.tr ‘dan alışveriş yaptığında, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olur.

Tüketici, bu sözleşmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce, Satıcı tarafından Tüketici’ye verilmesi gereken adres, telefon, siparişi verilen ürünlere ait temel özellikler, ürünlerin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyid etmiş olur.

Ürün bedeli herhangi bir nedenle ödenmez ya da banka kayıtlarında iptal edilirse, Satıcı ürünün teslim edilmesi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Banka havalesi ya da EFT yoluyla verilen siparişlerin, Satıcı tarafından işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin, Satıcı’nın banka hesaplarına ulaştığının görüldüğü tarihtir.
Tüketici, banka havalesi ya da EFT yoluyla verdiği siparişlerde, 1 hafta içinde ödemeyi gerçekleştirmediği durumda Satıcı’nın siparişi iptal edeceğini kabul eder.Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde, ürünün tesliminden sonra, Tüketici’ye ait kredi kartının, Tüketici’nin rızası dışında yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeniyle, banka veya finans kuruluşunun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Tüketici’nin kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde Satıcı’ya gönderilmesi zorunludur.

Madde 6) Satıcı’nın Yükümlülükleri