DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop [ÇÖZÜLDÜ]Üst menü ekleme

Arkadaşlar merhaba,

Bu konuda tecrübesiz olduğum için sizin deneyimlerinizden yararlanmak isterim.Ekran görüntülerini de attığım sitemde kategoriler çok karmaşık gözüküyor.Menü de alt kategoriler de göründüğü için oldukça karışık ve basit görünmekte.Ayrıca ekran görüntüsünde gösterdiğim gibi kategoriler üst üste binmekte ve ayrı kategori olduğu görünmemektedir.Bunu nasıl düzenleyebilirim. Yazı Fontunu,rengini,alt kategorilerin görünmesini iptal etmeyi vs. Ayrıca kolay seçenek olması için katagorilere resim ekleyebilirmiyim ? Şimdiden teşekkürler .

5 thoughts on “Prestashop [ÇÖZÜLDÜ]Üst menü ekleme

 1. ibrahim038 - 29 Mart 2017 at 02:55

  Yardımlarınızı bekliyorum….

  Cevap
 2. Şahin YILDIZ - 29 Mart 2017 at 02:55

  sonuç olarak default şablon kullanıyorsunuz, premium yani ücretli şablonlar bu neden ile vardır, default temada bir çok alan kısıtlıdır, yazı fontu kategori yapısı değişikliği gibi alanları admin panel üzerinde yapamazsınız, bu işlemi yapabilmeniz için kaynak kodlarına ve css dizinine girmeniz gerekir, yani bu tip durumlarda yardım çok fazla bulamazsınız, kendinize uygun farklı bir şablon bularak kullanmanızda fayda vardır.

  Cevap
 3. ibrahim038 - 29 Mart 2017 at 02:55

  Kaynak kodları css vs. az da olsa anlarım Şahin Bey.Bana özellikle ana kategoride alt kategorileri gizlemeyi ve üst üste binme sorununu(resimde işaretlediğim ) nasıl çözeceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.Rengini boyutunu şeklini vs. blocktopmenu den css kısmında hallettim.

  Cevap
 4. askinjew - 29 Mart 2017 at 02:55

  Merhaba

  İsterseniz birde şurdaki https://www.prestash…nu-free-module/ modülü deneyebilirsiniz. Şahin beyin dediği gibi oturmuş bir sistem için tema konusuna dikkat etmelisiniz. 

  Cevap
 5. ibrahim038 - 29 Mart 2017 at 02:55

  Hepinize teşekkür ederim.Yabancı forum sitesinde dolaşırken sorunumu çözdüm.Birkaç ufak eksikliği var.Eğer yardımcı olursanız sevinirim.Ekte ki fotografta gördüğünüz gibi yazılar arkaplandan taşıyor.Bunu nasıl ayarlayabilirim? Şimdiden teşekkürler.Css dosyası ektedir.

  Cevap

Cevap bırakın

PrestaShop Türkiye WhatsApp Grubu