DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop (Çözüldü) Personel sistem giriş problemi

Arkadaşlar merhaba,

yaptığım sitenin yeni versiyon güncellemesi bittikten sonra çalışan personel siteye giremez oldu. Admin olarak ben girebiliyorum ama satış personelimiz siteye giriş yapamıyor. Login ekranı geliyor, kullanıcı bilgilerini her zaman olduğu gibi giriyor ama, kullanıcı bilgilerini girdiği kısımlar kayboluyor ve öylece kalıyor. Siteye yönlenmiyor yani. Kullanıcının niteliğini değiştirdim, kullanıcıyı yeniden silip, oluşturdum. Ama nafile hala aynı. Bayağı bir araştırdım, hiç bir bilgi yok. Şimdi sizden yardım bekliyorum. Resimlerini ek te bulabilirsiniz.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Güncellenen yeni versiyon : 1.6.1.10

3 thoughts on “Prestashop (Çözüldü) Personel sistem giriş problemi

 1. Oktay - 29 Mart 2017 at 02:56

  Yok mu hiç başına gelen kimse? Admin hesabı giriş yapabiliyor ama satıcı hesabıyla giriş yapamıyoruz.

  Cevap
 2. SedatKar - 29 Mart 2017 at 02:56

  Merhaba,

  daha önce karşılaşmadığım bir sorun.

  eğer adminastor giriş bilgilerini pm ile ilerseniz birde ben deneyeyim.

  iyi çalışmalar..

  Cevap
 3. Oktay - 29 Mart 2017 at 02:56

  Arkadaşlar merhaba, ilgilenen herkese teşekkür ederim. Eticsoft’ tan Mehmet sorunumla ilgilendi ve çözüldü. Onun dediğine göre yeni versiyona yükseltirken modüllerin bazıları doğru kaldırılmamış. Mehmet bey’ in bana verdiği cevabı bu sorunla karşılan olursa diye buraya aktarmak istiyorum. Umarım hiç kimsenin problemi olmaz.

  Rica ederim. module_access tablosunda bazı modüllerin girişleri eksikti. İlgili modülleri kaldırıp kurdum bir de kodlarda ufak bir değişiklik yaptım. Bu zaten bir BUG olarak raporlanmış daha önce ama sizinki biraz daha farklıyıdı.  “

  Cevap

Cevap bırakın

PrestaShop Türkiye WhatsApp Grubu