DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop Banka Havalesi Ödemeden Sonra E-Mail Sorunu?

Merhabalar Bu Bankwire Modunu Bir Çok yerini Çözdüm İstediğim Gibi Düzenledim Bazı yerlerine Tablolar Yerleştirdim Falan Filan Yanlız Ödeme Tamamlandıktan Sonra Kullanıca Yollanan E-Mail’in hangi Dosyadan Yollandığını Bulamadım Gitti.

Bankwire Modunda Kurcalamadığım yer Kalmadı Ama Nafile Olayyı Bir Türlü Çözemedim. Kullanııcı Ödeme Yaptığında Kişiye Şöyle Bir Email gidiyor.

Merhaba, Siparişiniz #56 Siparişiniz alınmıştır. Ödemeniz bize ulaştığı anda, ürünler kargoya verilecektir. Havale ile ödemeyi terçih ettiniz. Lütfen altdaki hesaba havelenizi yapınız: fddsf{bankwire_home_html}IBAN : {bankwire_iban}BIC : {bankwire_bic} Bu siparişi hesabınızdan izleyebilirsiniz ve sipariş için faturanızı indirdebilirsiniz. "Şimdi hesabınızı izleyin! "

ben İban ve Bıc Kısmını Admin Panelinden Modüller Kısmından Doldurdum Ama email Gidince bu Şekilde Bir Email Gidiyor. Hem Ben Bu Şekilde Gitmesini İstemiyorum banka Bilgilerinin Olduğu yere Kendi Hazırladığım Bir Tabloyu Eklemek İstiyorum. Bir Kaç Banka ve Posta Çek Hesap Numaralarıyla Birlikte Yardımlarınızı bekliyorum.