DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop Arkaplan renk değişikliği

Merhaba

Sitenin göründüğü sayfanın kenarlarında kalan boş alanların rengini nasıl değişirebiliriz ? Global.css den arkaplan rengini değiştirince mevcut templatin içindeki renklerde (örneğin bloklar arasındaki renkler) değişiyor.

7 thoughts on “Prestashop Arkaplan renk değişikliği

 1. SahinSOLMAZ - 30 Mart 2017 at 00:01

  Merhaba,

  Tam olarak hangi kısımlara müdahale etmek istiyorsunuz acaba ve bunun yanı sıra, kullandığınız pS sürümü ve tema ismini de belirtirseniz daha sağlıklı olacaktır.
  Ayrıca dilerseniz, doğrudan site ismini iletiniz, oradan yola çıkarak da kolayca yorumlanabilir.

  İyi çalışmalar.

  Cevap
 2. mrt - 30 Mart 2017 at 00:01

  Aslında ben prestanın default gelen sayfasına müdehale edip ortada yer alan framelerin dışında kalan (internet browserin sağ ve solundaki beyaz boş alanların) rengini değiştirmek mümkünmü onu öğrenmek istemiştim. Sayfayı çerçeve içine almak gibide düşünülebilir.

  Cevap
 3. SahinSOLMAZ - 30 Mart 2017 at 00:01

  Bu ve benzeri değişiklikleri tema .css dosyası üzerinden yapabilirsiniz.
  Bu arada rica etsem, site ismini paylaşabilir misiniz? inceleyip doğrudan güncelleme yapılması gereken alanları ileteyim isterim.

  Cevap
 4. mrt - 30 Mart 2017 at 00:01

  Cevaplarınız için teşekkü ederim. Şuan siteyi local hosta aldım. Sanırım hazır bir tema yüklemek daha mantıklı yoksa kodları düzenlemekle profesyonel bir görünüm vermek yada sıfırdan tema oluşturmak, özellikle benim gibi bu işe uzak olanlara baya güç bir olay

  Teşekkürler

  Cevap
 5. SahinSOLMAZ - 30 Mart 2017 at 00:01

  Mert Bey,

  Rica ederim, nasıl dilerseniz: elimizden geldiğince her zaman yardımcı olmaya çalışırız
  İyi çalışmalar.

  Cevap
 6. zafer0zturk - 30 Mart 2017 at 00:01

  kolay gelsin arkadaslar ;

  ben yeni bir logo yükledim siteye fakat logoyu ortalayamıyorum ana sayfada ayrıca ben tasarladıgım logonun arkasını transparan yaptım ama siteye yüklenince otomatik arka planı beyaz yapıyor konuyla ilgili yardımlarınızı rica ederim .

  site : kazazsarayi.com

  Cevap
 7. zafer0zturk - 30 Mart 2017 at 00:01

  üst banneri koydugumuz yer ve alttaki iletişim bilgilerini koydugumuz yerin renklerini nasıl değiştirebiliriz yardımcı olur musunuz .

  Cevap

Cevap bırakın

PrestaShop Türkiye WhatsApp Grubu