DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop Arkadaşlar Merhaba Kategori Sorunum Var Yardımcı Olurmusunuz

Arkadaşlar merhaba cümleten kategori ile cebelleşiyorum : ) bir yardım eden çıkar ümidi ile buralardayım şimdiden teşekkür ederim değerli yorum ve önerileriniz için.

Sorunum :

Bilgisayar –> (AnaKategori)

–>>Bilgisayar Hoparlörü  (Alt Kategorilerim)

–>>Kulaklık

Bu kategorilerden herhangi birine ürün eklediğimde ürünüm ana sayfada görünüyor fakat ürün kategorisine tıkladığımda sayfa hatası alıyorum bulunamadı gibi.. 

ürün eklemediğim kategorilerin sayfa listesi açılıyor ama ürün eklendiğinde hata veriyor.

mesela bilgisayar kategorisi altındaki hoparlör kategorisine ürün ekledigimde o kategori başlığına tıkladığımda normal olarak o kategoriye eklediğim ürünlerin tümünün görüntülenmesi gerekiyor deilmi bende olmuyor bir türlü ürün açılıyor fakat kategorisine tıkladığımda diğer ürünlerimi görmek için kategori hata veriyor nerede yanlış yapıyorum acaba ?

kısaca şu şekilde 

Ürün Kategorisi –>

Ürün Sub Kategorisi –> <– Örneğin ürünümü ekledim .  dşimdi o kategorideki diğer ürünleri görmek için Ürün Sub Kategorisi ne tıkladım aaow sayfa yok hata yardım pls 

4 thoughts on “Prestashop Arkadaşlar Merhaba Kategori Sorunum Var Yardımcı Olurmusunuz

 1. Can Memiş - 30 Mart 2017 at 00:03

  Merhaba, sitenizin adresini pm atarsaniz inceleyip elimden geldigi kadariyla yardimci olabilirim.

  Cevap
 2. web41 - 30 Mart 2017 at 00:03

  teşekkür ederim kardeşim sorunumu çözdüm. 

  böyle bir sorunla sonradan karşılaşacak arkadaşlara çözümü iletiyim

  kurulum yaptıgımda eksik bişeyler oluşmuş sebebini çözemediğim lakin aynı sürümü farklı bir bağlantıdan indirip kurdugumda gördümki  iki tane kategori oluştur sekmesi var imiş eğer böyle bir sorunla karşılaşan olursa bi üst sürüm veya temiz bir kurulumla halledilebiliniyor. ( not : sabah kadar cebelleştim sonra buldum ) :)

  Cevap
 3. Can Memiş - 30 Mart 2017 at 00:03

  Merhaba, sorunu çözmenize sevindim. Mümkün olduğu kadar prestashop yazilimini indirme işlemlerinizi prestashop resmi sitesi prestashop.com/download adresinden yapmanizi öneririm.

  Cevap
 4. web41 - 30 Mart 2017 at 00:03

  kesinlikle zaten farklı bir alandan indirmem büyük bir hata idi içinde zararlı yazılım olabilir ve alışveriş sitesinde büyük zararlara yol açabilirdim bi anlık dalgınlık üzeri olmuştu teşekkürler bildiriminiz için.

  Cevap

Cevap bırakın

PrestaShop Türkiye WhatsApp Grubu