DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop Alt kategori resim ve ikonlarını nasıl görünmez yapabiliriz.

Arkadaşlar merhaba,

Aşağıdaki resimde de göründüğü gibi 3. ve 4. alt kategoriler kullanıcıların alışverişleri sırasında kötü ve pratik olmayan bir görüntü meydana getiriyor. 3. ve 4. alt kategori resim ve ikonlarını nasıl görünmez yapabiliriz? 

5 thoughts on “Prestashop Alt kategori resim ve ikonlarını nasıl görünmez yapabiliriz.

 1. Şahin YILDIZ - 29 Mart 2017 at 23:50

  aşağıda gösterdiğim alanı silin…
   

  Cevap
 2. Oktay - 29 Mart 2017 at 23:50

  Şahin bey merhabalar,

  bu ara işler bayağı yoğunlaştığı için site ile çok fazla ilgilenemedim. Sizin hızınıza yetişmemize zaten olanak yok. :) Şimdi vermiş olduğunuz çözümü uyguladım, gerçekten işe yaradı. Tam istediğim gibi filtrede kategoriler gözüküyor, menüde kategoriler gözüküyor ama, sayfanın ortasında artık yok. Çok teşekkür ederim. Hızlı cevabınız ve ilginiz için. 

  Tek bir problemim var, 2. kategori de artık gözükmüyor. Yani “Bilgisayar” — altında da “Dizüstü, Tablet, Masaüstü, Oem, Sarf Malzeme” gibi alt kategorilerin bulunduğu 2. kategorinin sayfada gözükmesini, onun altındaki 3.ve 4. alt kategorilerin gözükmemesini istiyorum. Mümkünse, yapabilirsek sevinirim. Olmazsa da buda eskisinden daha iyi.

  Teşekkür ederim.

  Cevap
 3. Oktay - 29 Mart 2017 at 23:50

  Şahin bey biraz reklamınızı yaptım umarım sakıncası yoktur. :)

  http://www.prestasho…s/#entry1704540

  Cevap
 4. Şahin YILDIZ - 29 Mart 2017 at 23:50

  Şahin bey biraz reklamınızı yaptım umarım sakıncası yoktur. :)

  http://www.prestasho…s/#entry1704540

  tabiki sorun değil…zaten bende prestashop.com yöneticilerin, hesabımı silmesini bekliyorum…prestashopturkiye.com’dan rahatsızlar,..türkiye sayfasındaki bir uyanık moderator beni şikayet etmiş…ne kadar ön plana çıkarsam o kadar iyi… :)

  Cevap
 5. Oktay - 29 Mart 2017 at 23:50

  Şahin Bey,

  2. kategori de artık gözükmüyor. Yani “Bilgisayar” — altında da “Dizüstü, Tablet, Masaüstü, Oem, Sarf Malzeme” gibi alt kategorilerin bulunduğu 2. kategorinin sayfada gözükmesini, onun altındaki 3.ve 4. alt kategorilerin gözükmemesini istiyorum. Mümkünse, yapabilirsek sevinirim. 

  Cevap

Cevap bırakın

PrestaShop Türkiye WhatsApp Grubu