DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

PrestaShop Ürün Listeleme İle İlgili Bir Soru

Merhaba, PrestaShop 1.5 sürümünü kullanmaktayım. Ürünlerin listelemesini istediğim şekilde ayarlıyamadım bir türlü. Kategori İçeriği Sıralaması var ancak çalışmıyor sanırım(1,5 sürümünde mi çalışmıyor yoksa benim sistemde mi bir problem var?).

 

Benim istediğim listeleme şekli şöyle;  Yeni Eklenen ve fiyatı yüksek olan ürünler kategori listeleme sayfasında ilk sıralarda çıksın istiyorum. Bu şekilde nasıl yapabilirim bir fikri olan var mı ?

5 thoughts on “PrestaShop Ürün Listeleme İle İlgili Bir Soru

 1. illegalf - 15 Ağustos 2017 at 13:33

  Hocam Kategori Sıralamasını seçiyorum ama sıralarken istediğim gibi çıkmıyor. Şöyle yapıyorum: Ürün kaydı bölümünden istediğim kategoriyi tıklayıp, sıralama bölümünü üste alıyorum daha sonra ürünleri sıraya koyuyorum. Ancak etki etmiyor. Nasıl yapabilirim?

  Cevap
 2. Yasabe - 15 Ağustos 2017 at 13:33

  Merhaba arkadaşlar.

  Ben maalesef halledemedim. Ayarlar / Ürünler / Sayfalar kısmından ürün fiyatına göre ve azalan şekilde sıralamasını isteyip kaydediyorum. Sayfayı ilk görüntülediğimde sorun yok ama sıralama seçeneklerinden başka birini seçince sapıtıyor.

  http://www.yaseminnikahsekeri.com

   

  İşin tuhafı http://www.prestashop.com/en/demo adresindeki yani resmi sitedeki demoda da aynı durum var. Sürekli en ucuzdan en pahalıya göre sıralıyor. Tersini yapmıyor.

  Cevap

Cevap bırakın