DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

4 thoughts on “PrestaShop Sanal Pos Çözümleri için alternatif aranıyor

 1. safa - 15 Ağustos 2017 at 13:29

  Merhabalar;
  benim bildiğim aşağıda 3 şirket var . bunlardan bana göre en mantıklısı payu ve paymec. ama bunlarada başvuru yapmak için minimum şahıs şirketi olmanız gerekiyor.
  http://www.payu.com.tr
  https://www.ipara.com
  https://www.paymec.com
  payu ve paymec entegragrasyon konusunda hızlı cevap veriyor ve işlemleri hızlı yapıyor. payu 'daki yetkililerle konuşma fırsatı buldum. bana söyledikleri söz prestashop kullanıcıları her türlü soruları için destek@payu.com.tr adresine mail atmaları yeterli dediler. hatta bana gelen e-maillerde ücretsiz modul isteyen baya bi kullanıcı var. payu için ücretsiz modul yazdım bu hafta içinde gerekli testleri yapıp tamamen ücretsiz bir modul yayınlıyacağım.
  Buda prestashop'un yaygınlaşması ve düşük bütçelerle e-ticaret sitesi açmayı hedefliyenler için iyi bir fırsat olacaktır kanaatindeyim.

  Hayırlı Kandiller ,
  iyi Çalışmalar….

  Cevap
 2. looserjack - 15 Ağustos 2017 at 13:29

  Teşekkürler Safa, payu ile görüştük ciddi şartlar istiyorlar ve komisyon oranalarında istikrarsızlık söz konusu olduğunu söylediler,tabi kendileri söylemedi.

  İ-para'dan cevap bekliyoruz hala, paymec bilmiyorum, sırada onuda deneyelim olmazsa.Daha ziyade i-para tarzı direk entegre modul ile olması pratik olacaktır.

  Cevap
 3. safa - 15 Ağustos 2017 at 13:29

  sitende ssl sertifkası yüklü ise en kolay paymec ten onay alırsın. onları telefonla ara bahadır bey var orda büyük bir ihtimal seninle o konuşacaktır. iyi insanlar yakın tanıdıklarım. komisyon oranları sabit herkese aynı komisyon oranı ve geri ödeme ile anlaşıyorlar. firmaya göre farklılıkları yok.
  payu evet bütün başvuruları kabul etmediklerini ve komisyon oranlarını firmaya göre ayrladıklarını ve sitenin perfonmansına göre düzenlediklerini birçok kişiden duydum ama her halukarda direkt payu ile konuşmanın faydası var.

  Cevap
 4. looserjack - 15 Ağustos 2017 at 13:29

  Teşekkürler, Paymeci bu bilgiler ile yarın arayacağım birde onu deneyeceğiz artık, onun dışında İ-para ile görüştük aradılar bugün ilgileniyorlar aslında, modullerinin bitmesini bekliyoruz.

  Cevap

Cevap bırakın