DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

4 thoughts on “PrestaShop photoshopta yapılan tasarımlar

 1. bera_ramazan - 15 Ağustos 2017 at 13:28

  yapılabilir sonuçta onu css ye dökmetedir her şey

  Cevap
 2. enescce - 15 Ağustos 2017 at 13:28

  sanırım sorun prestashop çalışma mantıgını bilmemekte..normal bir sitede herşey index sayfasındadır(en azdından çogu).. prestashopta index sayfası bi kaç satır koddan ibaret. buda bütün verilerin farklı sayfalardan çağırıldıgını gösterir.?

  Cevap
 3. ebubekirakyol - 15 Ağustos 2017 at 13:28

  Prestashop'ta tema yapmak gerçekten emek isteyen bir iş. Kaba hatlarıyla değişiklik yapabiliyorsunuz fakat gerçekten ince elemek istiyorsanız zorlanıyorsunuz. CSS ile bir yere kadar güzel şeyler çıkabiliyor. Fakat işin içine modül pozisyonları yada sol kolon belli başlı yerlerde görünmesin ama istediğim yerlerde görünsün gibi istekleriniz varsa işler gittikçe zorlaşıyor. Kolay gelsin diyorum.

  Cevap
 4. selin - 15 Ağustos 2017 at 13:28

  Merhaba,
  Eğer daha önce, psd to html~css çalışması yapmadıysanız öncelikle bunu denemelisiniz, daha sonra prestashop deryası olmalı bence..
  Ayrıca bir çok gelişmiş yazılımda hiç bir sayfada kolay kolay çok fazla kod yükü olmaz, hepsi parça parça ama bir bütündür. Ağaçlar ve orman gibi düşünebiliriz sanırım. Neyse çok dağıtmadan, önce çalışma mantığını tam anlamıyla kavrayıp, bazı düzenlemeler yaparak başlamak daha kolay olacaktır bence.

  Kolay gelsin

  Cevap

Cevap bırakın