DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop Modül Detaylı Kullanımı

arkadaşlar uzun zamandır opencart kullanıyordum.Fakat prestashop a geçiş yaptım..çözemediğim belli başlı noktalar var.1.6.1.4 sürümü kullanmaktayım.

yapmak isteyipte yapamadıklarım :)

1) siteyi 2 Columns a ayırmak

2) örneğin : slayder ı sağ tarafa almak (default temada)

3)top trends,mens,womens gibi reklam resimlerini nasıl ekliyoruz

yani modül detaylı kullanımı öğrenmek istiyorum.mesela opencartta afiş ekleme kısımından direk resimi ekleyip,afişler modülünden yerini ayarlabiliyorduk.prestashopda nasıl yaptığımızı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

kısaca,sitemdeki modül yerlerinin şu temadaki gibi olmasını istiyorum : http://demo.snstheme…/sns-trella/en/

6 thoughts on “Prestashop Modül Detaylı Kullanımı

 1. semihgered - 29 Mart 2017 at 23:54

  arkadaşlar yok mu bir babayiğit yardım edecek.soru çok basit… modüllerin yerlerini nasıl değiştirebiliyorum? veya siteyi nasıl 2 columns yapabiliyorum?

  Cevap
 2. Şahin YILDIZ - 29 Mart 2017 at 23:54

  Örnek verdiğiniz site gibi yapabilmeniz için iyi derecede css ve kod bilgisine sahip olmanız lazım, bir kaç kod paylaşımı üç beş öneri ile olacak şeyler değil, en iyi babayiğitlik kendinize göre bir şablon satın almanız olur. :)

  Cevap
 3. semihgered - 29 Mart 2017 at 23:54

  :) hocam sen önce ne anlatmak istediğimi doğru anlasan daha güzel olur  :blink:  :D …ben o sitenin aynısından yapacam demiyorum.modüllerin yerlerini bu şekilde nasıl değiştirebiliyoruz prestashop da.onu soruyorum..yok css de sıkıntı yok :) opencart da birçok tema yazmışlığımız mevcuttur…ayrıca ÜCRETSİZ TEMALARI ÜCRETLİ SATANLARA da son derece karşıyım..

  Bende iyi niyet ile yardımcı olacak insanlar çıkar sanıyordum bu forumda..neyse 2 – 3 gün daha uğraşır hallederiz :)

  Cevap
 4. Şahin YILDIZ - 29 Mart 2017 at 23:54

  Yazılanları iyi okumuyorsun herhalde “aynısı” diye bir kelime geçiyor mu bir bak istersen  :)  altta kalmayayım diye saçmalama da üste çıkmışsın  :mellow:
  ücretsiz şablonu modifiye edip ücretli veren olur hakkıdır, hiç kimse ücretsiz şablonu ücretli satmaz yanlış atarlanmış sın bu konuda, google diye bir şey var unutmamak lazım.
   
  Alttaki video yardımcı olursa sana 
   

   
  Eksik olarak slider alanını sol ve sağ blok ların arasına almanız gerekecek. Bu işlemi aşağıdaki gibi yapabilirsin.

  Cevap
 5. semihgered - 29 Mart 2017 at 23:54

  Yazdıklarını şaşkınlıkla okuyorum :D …Burası yardım forumu ya.Yersiz gerginlik yapıyorsun :D Ayrıca , “hiç kimse ücretsiz şablonu ücretli satmaz yanlış atarlanmış sın bu konuda.” yazarken sitelerini gizleyeydin iyiydi :)

  polemiğe girmeden şu yardımları verseydin hiç sıkıntı çıkmayacaktı babayiğit :D sağol…

  Cevap
 6. Şahin YILDIZ - 29 Mart 2017 at 23:54

  istemeyi bilene yardım ediyoruz, yine bilip bilmeden , altta kalmayayım diye saçmalama da üste çıkmışsın :) bizde saklanacak gizlenecek bir şey yok ne varsa ortadadır.

  Cevap

Cevap bırakın

PrestaShop Türkiye WhatsApp Grubu