DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

PrestaShop Mikro Ticari Programı ile Prestashop Arasında XML bağ

İyi Günler;
Mikro adlı ticari muhasebe programını kullanan bir müşterimiz var. Aynı müşteriye sanal mağaza kuracağız ve Prestashop'u kullancağız. Müşteri; Mikro'ya girdiği ürünleri, ürünlerin bilgilerini (stok, fiyat, stok kodu vs.) özelliklerinin otomatik olarak Sanal Mağaza'ya çekmek istiyor. Bu konuda bir modül yazabilecek veya yazılım olarak yardımcı olacak arkadaşlar varsa lütfen bizimle irtibata geçin. Ücret konusunda anlaşırız, baştan söyleyelim; tutarsız, işi yarım bırakacak, çabuk sıkılacak arkadaşlar iletişim kurmasın.

hddntha@hotmail.com

3 thoughts on “PrestaShop Mikro Ticari Programı ile Prestashop Arasında XML bağ

 1. SahinSOLMAZ - 15 Ağustos 2017 at 13:29

  Merhabalar Sn. #HddnTHA

  PrestaShop konusunda uzman, kurumsal olarak destekleyici ve geliştiricisi olan EticSoft 'u tavsiye ederim ben, ödeme çözümlerinde de oldukça başarılılar: prestashop sanal pos, iPara Türkiye çözüm ortaklığı, PayU Türkiye çözüm ortaklığı da mevcut. Prestashopxml.com da EticSoft 'a ait.
  Gerçekten profesyonel anlamda hizmetleri var, aynı zamanda İyonHost da EticSoft 'un bir kuruluşudur, dilerseniz forumdan araştırabilirsiniz.

  İyi çalışmalar.

  Cevap
 2. ikutluay - 15 Ağustos 2017 at 13:29

  Ben mikro veri tabanına bağlanıp stoklardan istenen bilgileri çeken bir yazılım yapmıştım… Prestaya uygun olarak bir dosya üretip prestashop içinden import diyerek kayıtları otomatik yazdırıyordum.

  Cevap

Cevap bırakın