DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop Kiralık sistem satıcılarına uyarı

Merhaba Prestashop Ailesi

Son günlerde Prestashop kullanıcılarını da hedef almaya başlayan “kiralık sistem” üreticileri malesef kendi sitelerindeki içeriklerde Prestashop’u olduğundan farklı ve kötü gösterecek girişimlerde bulunuyorlar.

Prestashop  ile ilgili aramalara reklam veren eticaretif bunlardan sadece birisi. Bağlantısını buraya yazmak istemediğim sayfalarında Prestashop’un mobil uyumlu olmadığı, SSL kullanılamadığı, sanal pos modüllerinin aşırı pahalı olduğu gibi bilgiler var.

Kendilerine e-posta göndererek bu konuda bir düzeltme rica ettim ve aynı e-posta metnini burada paylaşıyorum. E-postama cevap vermedikleri ve düzeltme yapmadıkları için sesimizi duyurana kadar benzer ortamlarda paylaşmaya devam edeceğim.

Merhabalar
Prestashop paketleri ile ilgili karşılaştırma sayfanızda yanlış bilgiler var. Açık kaynak bir proje olduğundan şirketimizin de desteklediği bu e-ticaret yazılımı ile ilgili bilgileri düzeltmenizi rica ederiz.

1.) Prestashop mobil uyumludur
2.) Her türlü SSL ile uyumludur
3.) Disk alanı sınırı sıfır değildir. Sınır yoktur.
4.) Trafik sınırı sıfır değildir. Sınır yoktur.
5.) Gelişmiş seo özelliği vardır.
6.) Sanal pos modülleri en pahalı durumda 100$’dan daha ucuzdur. Çoğu ücretsizdir.
Gerekli düzeltmeler için şimdiden teşekkür ederiz.

Sizlerden ricamız bunun gibi içeriklerle karşılaştığınızda bize bildirmeniz ve bizimkine benzer e-postalar ile uyarmanızdır. Biz elimizden geldikçe bu tür yanıltıcı/manipülasyon amaçlı içerikleri engellemeye çalışacağız. Bu girişimlerimizin takibinde de bize yardımcı olmanız oldukça önemlidir. Böylelikle daha fazla kişi doğru bilgiye erişebilecektir.

Herkese bol siparişli günler.

Yazının alıntı yapılan kaynağı http://prestashoptr….uzeltme-istegi/

PrestaShop Türkiye WhatsApp Grubu