DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop Çözmek Istediğim Hatalar

Merhaba sitede artık son aşamalara geldim ama şu hataları gideremedim yardımcı olursanız çok sevinirim

1. http://i.hizliresim.com/g8ybR0.png Burdaki siparişin durumundaki shipped gibi kısımları türkçeleştiremedim

2. http://i.hizliresim.com/ZkJna3.png Burada ise ana sayfada ürünü sepete at diyince ayakkabı numarasını seçtirmeden 42 numarayı sepete atıyor buna nasıl bi çözüm getirebilirim

3. http://i.hizliresim.com/a30gAg.png Burdaki hatada üye girişi yapmadan 2 ürün sepete atınca ücretsiz kargo yerine to be determined yazıyor çevirilerdende bulamadım düzeltemedim.

4. Facebook login modülü bulamadım

Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar :)

4 thoughts on “Prestashop Çözmek Istediğim Hatalar

 1. uaktas - 29 Mart 2017 at 23:55

  Merhabalar;

  Paneli ingilizce kullanıyorum ama muhtemelen türkçesi şu şekildedir. 
   

  1. Problemin Panelden Sipariş/Durumlar ‘a tıklayarak değiştirmek istediğin durumu düzenle diyerek değiştirebilir Türkçe yapabilirsin.

  2. Problemin için tahmini konuşacağım çünkü bu seçenekleri kullanmıyorum. Muhtemelen tek bir seçenek var ise otomatik olarak onu atıyordur veya seçeneği eklerken seçili gelsin/gelmesin gibi bir opsiyon vardır. Özelliği eklediğin alandan bunu kontrol etmeyi dene.

  3. Problem ajax sepet için sanırım Türkçeleştirme yaptığın sayfadan modulleri seçip Türkçeleştirmeyi dene muhtemelen orada yer alıyordur. O şekilde de düzelmiyorsa ilgili alanı tarayıcında incele diyerek kodunu ve hangi sayfada yer aldığını bularak ilgili sayfadan gerekli alanı düzenlersen sorunun düzelecektir.

  Cevap
 2. baran122 - 29 Mart 2017 at 23:55

  Uaktas teşekkür ederim yardıların için

  Mehmet bey uygulama ayarlarını nasıl yapıcaz bilgi verirmisiniz

  Cevap
 3. MehmetGuler - 29 Mart 2017 at 23:55

  Merhaba

  Facebook üzerinden bir uygulama oluşturmanız gerekiyor. Buradan sitenizin domain adresine erişim tanıyorsunuz API key gibi bilgileri alıyor ve modüle giriyorsunuz. Daha detaylı benim de bilgim yok. 

  Cevap

Cevap bırakın

PrestaShop Türkiye WhatsApp Grubu