DEMO İNCELE
ÜCRETSİZ İNDİR

Prestashop Biz beta test ve çevirmenler Innovashop [everywhere] arıyoruz

Sevgili arkadaşlar.

InnovaDeluxe ekibi mağaza Pretashop yönetmek için güçlü bir ürün tamamlayan 2 yıldır çok zor çalışıyor: Innovashop [everywhere].Yazılım aynı zamanda temel araç kendini geliştirmek ve kendi fiili PrestaShop (pos grafik, tedarik ve tedarikçi sipariş, etiket posta servisi, optimizasyon, etiket üretimi doğrusal barkod dahil olmayan araçlar içerir , sosyal ağlar ile entegrasyon, dosyayı CSV / TXT karmaşık ürünler, SEO optimizasyonu, siparişlerinizi üzerinde hızlı kontrolü, belgeler, özelleştirilebilir, çok mağaza, CMS ve destek biletleri, doğrudan veri güncelleme kontrolü ithal tablolar, veritabanı için gelişmiş araçlar, vb.)

Innovashop sizin yardımınıza ihtiyacımız var bu yüzden. Biz Innovashop ağır faydalanmak ve ortaya çıkabilecek hataları düzeltmek için çeviriler ve beta test için ortaklar arıyorlar. Tüm ortaklar ve beta test işlerini yapmaları için programın ücretsiz sürümü alırsınız. Sizin destek ürün geliştirmek için hayati önem taşımaktadır.

Tercüme: Biz sizin dilinize geçmesi bir excel dosyasında programın metinleri tercüme eder İspanyolca veya dil İngilizce.

Betatesters: Onlar uygulamayı test eder ve tüm hataları seçeneklerini keşfetmek için ve hata biz düzeltmek zorunda var.Uygulama otomatik olarak herhangi bir kullanıcı müdahalesi olmadan hataları göndereceğiz.

Daha fazla bilgi:
https://innovadeluxe…=2&deptid=9

Bu metin, Google tercüme edildi ve doğru olmayabilir.

Dolayı özür dileriz.

İngilizce veya İspanyolca temas ilgilenenler.

Tüm yardım ve selam için çok teşekkür ederim

PrestaShop Türkiye WhatsApp Grubu